Контактирајте не

Ningbo Beilun Daqi Hongxiang Калап Машини копродукции, Ltd 

адреса

No.98 Кинглин индустриска зона, Daqi, Beilun, Ningbo, Кина. Компјутер: 315827

Е-пошта

hxwmb@hongxiang-mould.com

hxwmb2@hongxiang-mould.com

hxwmb3@hongxiang-mould.com

телефон

Тел / Факс: 0086-0574-26886699
WhatsApp: + 86-13486641076
Mandy Гу: +86 13486641076
Skype: mandyhongxiang
WeChat: Менди-121

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?