CX комуникација дел 1

Краток опис:

Висок квалитет прилагодено алуминиум Леене мувла / инструментално / умре и дел


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  HTB1Q5S.PFXXXXcaXFXXq6xXFXXXn HTB131C7PFXXXXaIXVXXq6xXFXXXK HTB16DTbPFXXXXaqXFXXq6xXFXXXw
  HTB1JjGZPFXXXXb1XVXXq6xXFXXXJ HTB1IHW.PFXXXXXwXVXXq6xXFXXXk HTB1SPqRPFXXXXXQaXXXq6xXFXXXE

  4HTB1kXzAPFXXXXXrXXXXq6xXFXXX0HTB1uGaSPFXXXXX4aXXXq6xXFXXXNГаранција и По-продажба на услуги една година гаранција период за целата машина освен на цевки и човечки фактори и слично, од 18 месеци од денот кога сте го добиле машина или 12 месеци, кога инсталацијата ќе заврши; Консултантски услуги за целиот живот машина, 24 часовна техничка поддршка преку е-пошта; Јавете ни се на 86-0577-65905955 86-13356198899 во текот на работното време; UPS-пријателски Англиски Мека-опрема, упатство за користење и испрати expericed техничари за installaton & debuggin   1. Може вашата машина ги задоволи нашите потреби добро? Ние ќе ви даде предлог според вашите специфични потреби. Секоја машина е прилагодено за да ги задоволат вашите потреби и. 2. Дали сте фабрика или трговско друштво? Ние сме на фабриката, ние се прави оваа линија за многу години. 3. Што е вашето плаќање начин? T / T од нашата банкарска сметка директно или со alibaba услуга трговија осигурување, или од страна на Запад Унија, или во готово. 4. Како можеме да бидете сигурни за квалитетот на машината откако ќе се стави на ред? Пред испорака, ние ќе ви испратиме на слики и видеа за да се провери квалитетот, и, исто така, може да се организира за квалитет проверка од страна на себе или со вашите контакти во третиот организација инспекција партија. 5. Ние се плашат дека нема да ни ги испратите на машината, по што ќе се испрати пари? Ве молиме имајте предвид нашите погоре бизнис лиценца и сертификат. И ако не ни веруваат, тогаш можеме да го користиме alibaba услуга за обезбедување на трговија или плаќање од страна на МЗ, гарантира вашите пари. 6. Зошто треба да се избере вашата компанија? Ние сме professtional во пакување машини за многу години, и ние се обезбеди подобра услуга по продажбата. Ви гарантира не постои ризик за нашиот договор. 7.Need повеќе машини детали или видео? Ве молиме контактирајте со Mr.Jim директно!   Ние исто така можат да се прилагодите на машини во зависност од вашите детали барање, како што се пакување брзина, торба должина, макс производ висока, итн Надеж за да соработуваме со вас во блиска иднина!   HTB1Ev1SPFXXXXaGaXXXq6xXFXXXw


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи