• banner1-2
 • banner2
 • banner1-1
 • myk

  myk

 • shpejtësi të lartë machining CNC

  shpejtësi të lartë machining CNC

 • CNC pamja machining?

  CNC pamja machining?

 • automobil

  automobil

 • motoçikletë

  motoçikletë

 • komunikim

  komunikim

pse zgjedhin Cardone

Ningbo Beilun Daqi Hongxiang myk Machinery Co Ltd, është e vendosur në qytetin e famshëm të myk, Ningbo-Beilun.
Kompania jonë e specializuar në projektimin dhe prodhimin e të gjitha llojet e myk dhe vdesin-hedh pjesë. Ajo ka kaluar ISO9001: 2015 sistemit të cilësisë ndërkombëtare authentication.

myk dhe seri pjesë e tona kryesore janë: Automobile, motor benzinë, motor, pjesë Komunikim, drita LED, instrument i pushtetit, Radiatori Radiatore Pump, Pajisje shtëpiake, Elektronikë, etj

Ne kemi të specializuar ekipit të projektimit për të siguruar hartimin e vet dhe të gjitha të dhënat e teknologjisë. Nuk është më e avancuar kontrabandist simulimi software: JSCAST-VER13 e Japonia, Gjermania Magma, për të analizuar gating projektimin e sistemit, dhe CAE, CAM dhe profesional 2D / 3D design software: CAD, UG dhe Pro / E ...

Lexo më shumë

Featured produktet

New Mbërritjet

Kompania lajmeve

 • 15/06/17

  Në dhjetor 2016, Hongxiang myk particip ...

   
  Lexo më shumë
 • 15/06/17

  Ningbo Beilun Daqi Hongxiang myk Machin ...

  Pas një periudhe të projektimit dhe prodhimit, Ningbo Beilun Daqi Hongxiang myk Machinery Co Ltd është rishikimi website përfunduar! mirëpritur klientët e rinj dhe të vjetër për të vizituar faqen tonë të internetit dhe të ofrojë këshilla të vlefshme. op tuaj ...
  Lexo më shumë
 • 15/06/17

  Analiza Prospect i myk vdesin hedh në ...

  eksportet e moulds vdesin-hedh Kinës aktualisht janë të përqendruara në Evropë, Amerikën e Veriut, Japonia, Korea e Jugut dhe vende të tjera, disa ndërmarrje eksporteve myk llogariten për më shumë se 30% të totalit të prodhimit Valu ...
  Lexo më shumë

falënderoj për kohën tuaj