Profili i kompanisë

2015121711222

Ningbo Beilun Daqi Hongxiang myk Machinery Co Ltd, është e vendosur në qytetin e famshëm të myk, Ningbo-Beilun. 

Kompania jonë e specializuar në projektimin dhe prodhimin e të gjitha llojet e myk dhe vdesin-hedhjes pjesë dhe plastike injeksion pjesë. Ajo ka kaluar ISO9001: 2015 sistemit të cilësisë ndërkombëtare authentication.

myk dhe seri pjesë e tona kryesore janë: Automobile, motor benzinë, motor, pjesë Komunikim, drita LED, instrument i pushtetit, Radiatori Radiatore Pump, Pajisje shtëpiake, Elektronikë, etj

Ne kemi të specializuar ekipit të projektimit për të siguruar hartimin e vet dhe të gjitha të dhënat e teknologjisë. Nuk është më e avancuar kontrabandist simulimi software: JSCAST-VER13 e Japonia, Gjermania Magma, për të analizuar gating projektimin e sistemit, dhe CAE, CAM dhe profesional 2D / 3D design software: CAD, ug dhe Pro / E.

Pajisje të përparuara: me shpejtësi të lartë makinë CNC, CNC formimin e makinës, EDM, teli machine, vdesin diktim makine (200T), torno, makine bluarje, CMM, projektor, materiale myk microstructure Analyzer, detektor material, pajisje test ngurtësinë, spektrografi, etj

"Customer, Cilësia dhe Ndershmëria e parë" është parimi ynë. 

"Dizajni i avancuar, struktura roman, saktësi të lartë, materiale të cilësisë, jetës të gjatë, kohë të shkurtër dorëzimit" janë karakteristika të produkteve tona.  

Ne gjithmonë të këmbëngulë për marrjen e çdo detaj me kujdes, myk dhe një pjesë me cilësi të lartë, dhe duke bërë çmos për të ndihmuar klientët të jetë një konkurrent më të mirë në treg, në mënyrë të ndërsjellë të fitojë të fitojë, të krijojë madhështi së bashku!

E vërteta duhet të dëshmohet me sytë e tyre, të mirëpritur për kompaninë tonë. Ju do të besoni se produktet tona dhe të shërbimit janë konkurruese! Nëse jeni të interesuar për ne, ju lutem mos hezitoni dhe të ndjehen të lirë të na kontaktoni.