myk komunikimi

Përshkrim i shkurtër:

me cilësi të lartë përshtatur alumini vdesin hedh myk / përpunim mekanik / Die & pjesë


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta
  • Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)
  • Brand Name: Customized
  • Numri Modeli: HX10091die hedh myk
  • Shaping Mode: Die Kallëp
  • Material Product: Alumini
  • Product: Mold Automjeteve
  • myking teknikë: vdesin hedh
  • Paketimi: kuti druri
  • material Mold: DIEVAR, SKD61, H13,8407, etj.
  • Design software: PROE, UG, CAD
  • Baza Mold: Standard C45
  • Jeta myk: 50000shots për 100,000 shtëna
  • Emri i produktit: me cilësi të lartë alumini vdesin hedh myk
  • certifikimit: ISO9001: 2008
  • Zgavër: Multi
  • Trajtim sipërfaqësor: Përpunimi termik

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: Vënë çdo alumini vdesin hedh myk në një kuti prej druri
  Detail dorëzimit: si kontratë
  artikull Përshkrim
  Vdesin hedh
  pjesët
  model HX10091
  myking teknikë Vdesin hedh
  material ADC12, A380, AlSi12, A356, ZL102, YL104, YL112, YL113,
  dhe shumë të tjera aliazh alumini janë të gjithë të pranueshme.
  dimension Si vizatimet ose mostrat
  Trajtim sipërfaqësor Sandblasting, Pikturë, Veshje pluhur, anodize,
  galvanizuar, Chrome plating, nikel plating, etj.
  Vdesin moulds hedh zgavër Vetme ose të shumëfishta
  material H13, DIEVAR, QDN, 8407,2344V, TQ1,2343, SKD61,
  45 # çeliku, etj.
  Trajtimit të ngrohjes Thekur, Nitriding
  fortësi HRC50 ~ 55
  Mold tipar Dizajn të avancuar, struktura Novel, saktësi të lartë,
  materiale Quality, jetë të gjatë, kohë të shkurtër dorëzimit
  pajisje CNC myk precision gdhendje makine, CNC formimin e makinës,
  kthese CNC, EDM, Linear machine, Die diktim makine (200T),
  Die hedh makine (180T ~ 1250T), torno, makine bluarje;
  CMM, detektor materiale, pajisje zahmet test, spektrografi, etj.
  program CAD, UG, Pro / E, JSCAST-V8 i Japonisë, FLOW3D.v9.2 të Amerikës, etj
  certifikimit të cilësisë UKAS & SGS ISO9001: 2008
  avantazh cilësi Insistojnë në duke e bërë çdo detaj me kujdes gjithmonë
  çmim Ndoshta jo më të ulët, por duhet të jetë e arsyeshme dhe
  çmimeve konkurruese
  dorëzim Asnjëherë më vonë se koha e dorëzimit në kontratë
  shërbim 1. Kudo dhe kurdo që të dërgoni pyetje, gjithmonë
  të marrë përgjigjen jo më shumë se 2 ditë pune.
  2. Kur të keni probleme gjatë përpunimit të projektit, gjithmonë të
  gjetur problemin dhe zgjidhjen e atë më parë me konsumatorin,
  atëherë konstatojmë se ku përgjegjësia qëndron, partia jonë
  apo pala konsumatorëve.
  R & D përvojë të shumta dhe teknikë të aftë në hedhjes vdesin
  ekip United dhe ekipi pozitive

  Duke parë është besimtar, i mirëpritur të vizitojë kompaninë tonë, ju do të besoni se produktet tona dhe të shërbimit janë konkurruese!

  Për më shumë detaje, të mirëpritur të na kontaktoni. Ningbo Hongxiang myk Makineri CO., Ltd duan për të përfunduar disa projekte të vdesin hedh me ju së bashku në mënyrë të përkryer.

  HTB1Q5S.PFXXXXcaXFXXq6xXFXXXn HTB131C7PFXXXXaIXVXXq6xXFXXXK HTB16DTbPFXXXXaqXFXXq6xXFXXXw
  HTB1JjGZPFXXXXb1XVXXq6xXFXXXJ HTB1IHW.PFXXXXXwXVXXq6xXFXXXk HTB1SPqRPFXXXXXQaXXXq6xXFXXXE

  4HTB1kXzAPFXXXXXrXXXXq6xXFXXX0HTB1uGaSPFXXXXX4aXXXq6xXFXXXN

  Garanci dhe pas shitjes Services periudhë një vit garanci për të gjithë makinë me përjashtim të tubave dhe të faktorëve të njeriut etj, 18 muaj nga data kur keni marrë makinë ose 12 muaj kur instalimi mbaruar;

  Shërbimet konsulent për jetën e tërë makinës, 24 orë mbështetje teknike me email;

  Na telefononi nga 86-0577-65905955 86-13356198899 gjatë kohës së punës;

  UPS-friendly English Soft-ndërgjegjshëm, user manual dhe për të dërguar teknikë për installaton & debuggin expericed

   

  1. Mund kompjuterin tuaj të plotësuar nevojat tona mirë?

  Ne do të ju jap propozimin sipas requirments tuaja specifike. Çdo makinë është përshtatur për të përmbushur nevojat tuaja mirë.

  2. A jeni fabrikë apo kompani tregtare?

  Ne jemi të fabrikës, ne bëjmë këtë linjë për shumë vite.

  3. Cila është mënyra juaj e pagesës?

  T / T me llogarinë tonë bankare direkt, ose nga Alibaba shërbimit të sigurimit të tregtisë, ose me West Union, ose me para në dorë.

  4. Si mund të sigurohemi për cilësinë e makinës, pasi ne kemi vënë rendin?

  Para dorëzimit, ne do të ju dërgojnë fotografi dhe video për ju për të kontrolluar cilësinë, dhe gjithashtu ju mund të organizoni për cilësinë e kontrolluar nga vetë ose nga kontaktet tuaja në organizimin e inspektimit palë e tretë.

  5. Ne jemi të frikësuar ju nuk do të na dërgoni në makinë pasi ne të ju dërgojnë të holla?

  Ju lutem vini re licencën tonë të lart të biznesit dhe certifikatën. Dhe në qoftë se ju nuk na besoni, atëherë ne mund të përdorim Alibaba shërbim të sigurimit të tregtisë ose pagesën prej LC, të garantuar paratë tuaja.

  6. Pse duhet të zgjidhni kompaninë tuaj?

  Ne jemi professtional në paketim makina për shumë vite, dhe ne të sigurojë më mirë pas-shitjes

  shërbimit. Ju garantoj asnjë rrezik për marrëveshjen tonë.

  7.Need më shumë makina të dhënat apo video?

  Ju lutemi të kontaktoni Mr.Jim direkt!

   

  Ne jemi në gjendje të rregulloje makinat sipas kërkesës tuaj të hollësishme, të tilla si paketim

  shpejtësia, gjatësia qese, produkt max lartë, etj shpresojmë që të bashkëpunojnë me ju në të ardhmen e afërt!

   

  HTB1Ev1SPFXXXXaGaXXXq6xXFXXXw

  HTB1Q5S.PFXXXXcaXFXXq6xXFXXXn HTB131C7PFXXXXaIXVXXq6xXFXXXK HTB16DTbPFXXXXaqXFXXq6xXFXXXw
  HTB1JjGZPFXXXXb1XVXXq6xXFXXXJ HTB1IHW.PFXXXXXwXVXXq6xXFXXXk HTB1SPqRPFXXXXXQaXXXq6xXFXXXE

  4HTB1kXzAPFXXXXXrXXXXq6xXFXXX0HTB1uGaSPFXXXXX4aXXXq6xXFXXXNGaranci dhe pas shitjes Services periudhë një vit garanci për të gjithë makinë me përjashtim të tubave dhe të faktorëve të njeriut etj, 18 muaj nga data kur keni marrë makinë ose 12 muaj kur instalimi mbaruar; Shërbimet konsulent për jetën e tërë makinës, 24 orë mbështetje teknike me email; Na telefononi nga 86-0577-65905955 86-13356198899 gjatë kohës së punës; UPS-friendly English Soft-ndërgjegjshëm, user manual dhe për të dërguar teknikë expericed për installaton & debuggin   1. Mund kompjuterin tuaj të plotësuar nevojat tona mirë? Ne do të ju jap propozimin sipas requirments tuaja specifike. Çdo makinë është përshtatur për të përmbushur nevojat tuaja mirë. 2. A jeni fabrikë apo kompani tregtare? Ne jemi të fabrikës, ne bëjmë këtë linjë për shumë vite. 3. Cila është mënyra juaj e pagesës? T / T me llogarinë tonë bankare direkt, ose nga Alibaba shërbimit të sigurimit të tregtisë, ose me West Union, ose me para në dorë. 4. Si mund të sigurohemi për cilësinë e makinës, pasi ne kemi vënë rendin? Para dorëzimit, ne do të ju dërgojnë fotografi dhe video për ju për të kontrolluar cilësinë, dhe gjithashtu ju mund të organizoni për cilësinë e kontrolluar nga vetë ose nga kontaktet tuaja në organizimin e inspektimit palë e tretë. 5. Ne jemi të frikësuar ju nuk do të na dërgoni në makinë pasi ne të ju dërgojnë të holla? Ju lutem vini re licencën tonë të lart të biznesit dhe certifikatën. Dhe në qoftë se ju nuk na besoni, atëherë ne mund të përdorim Alibaba shërbim të sigurimit të tregtisë ose pagesën prej LC, të garantuar paratë tuaja. 6. Pse duhet të zgjidhni kompaninë tuaj? Ne jemi professtional në paketim makina për shumë vite, dhe ne të sigurojë më të mirë pas shitjes shërbimi. Ju garantoj asnjë rrezik për marrëveshjen tonë. 7.Need më shumë makina të dhënat apo video? Ju lutemi të kontaktoni Mr.Jim direkt!   Ne jemi në gjendje të rregulloje makinat sipas kërkesës tuaj të hollësishme, të tilla si paketim shpejtësia, gjatësia qese, produkt max lartë, etj shpresojmë që të bashkëpunojnë me ju në të ardhmen e afërt!   HTB1Ev1SPFXXXXaGaXXXq6xXFXXXw


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products