kllapa Japan HONDA 2

Përshkrim i shkurtër:

me cilësi të lartë përshtatur alumini vdesin hedh myk / përpunim mekanik / Die & pjesë


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  HTB1Q5S.PFXXXXcaXFXXq6xXFXXXn HTB131C7PFXXXXaIXVXXq6xXFXXXK HTB16DTbPFXXXXaqXFXXq6xXFXXXw
  HTB1JjGZPFXXXXb1XVXXq6xXFXXXJ HTB1IHW.PFXXXXXwXVXXq6xXFXXXk HTB1SPqRPFXXXXXQaXXXq6xXFXXXE

  4HTB1kXzAPFXXXXXrXXXXq6xXFXXX0HTB1uGaSPFXXXXX4aXXXq6xXFXXXNGaranci dhe pas shitjes Services periudhë një vit garanci për të gjithë makinë me përjashtim të tubave dhe të faktorëve të njeriut etj, 18 muaj nga data kur keni marrë makinë ose 12 muaj kur instalimi mbaruar; Shërbimet konsulent për jetën e tërë makinës, 24 orë mbështetje teknike me email; Na telefononi nga 86-0577-65905955 86-13356198899 gjatë kohës së punës; UPS-friendly English Soft-ndërgjegjshëm, user manual dhe për të dërguar teknikë expericed për installaton & debuggin   1. Mund kompjuterin tuaj të plotësuar nevojat tona mirë? Ne do të ju jap propozimin sipas requirments tuaja specifike. Çdo makinë është përshtatur për të përmbushur nevojat tuaja mirë. 2. A jeni fabrikë apo kompani tregtare? Ne jemi të fabrikës, ne bëjmë këtë linjë për shumë vite. 3. Cila është mënyra juaj e pagesës? T / T me llogarinë tonë bankare direkt, ose nga Alibaba shërbimit të sigurimit të tregtisë, ose me West Union, ose me para në dorë. 4. Si mund të sigurohemi për cilësinë e makinës, pasi ne kemi vënë rendin? Para dorëzimit, ne do të ju dërgojnë fotografi dhe video për ju për të kontrolluar cilësinë, dhe gjithashtu ju mund të organizoni për cilësinë e kontrolluar nga vetë ose nga kontaktet tuaja në organizimin e inspektimit palë e tretë. 5. Ne jemi të frikësuar ju nuk do të na dërgoni në makinë pasi ne të ju dërgojnë të holla? Ju lutem vini re licencën tonë të lart të biznesit dhe certifikatën. Dhe në qoftë se ju nuk na besoni, atëherë ne mund të përdorim Alibaba shërbim të sigurimit të tregtisë ose pagesën prej LC, të garantuar paratë tuaja. 6. Pse duhet të zgjidhni kompaninë tuaj? Ne jemi professtional në paketim makina për shumë vite, dhe ne të sigurojë më të mirë pas shitjes shërbimi. Ju garantoj asnjë rrezik për marrëveshjen tonë. 7.Need më shumë makina të dhënat apo video? Ju lutemi të kontaktoni Mr.Jim direkt!   Ne jemi në gjendje të rregulloje makinat sipas kërkesës tuaj të hollësishme, të tilla si paketim shpejtësia, gjatësia qese, produkt max lartë, etj shpresojmë që të bashkëpunojnë me ju në të ardhmen e afërt!   HTB1Ev1SPFXXXXaGaXXXq6xXFXXXw


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products